1. O Kupsurowce.pl

Kupsurowce.pl to darmowy serwis ogłoszeń. Serwis internetowy umożliwia korzystającym z niego usługobiorcom między innymi dodawanie, edytowanie, przeglądanie oraz wyszukiwanie ogłoszeń związanych ze sprzedażą surowców oraz półproduktów. Kupsurowce.pl to serwis, w którym znajdziesz to, czego szukasz!

2. Czy korzystanie z Kupsurowce.pl jest bezpłatne?

Tak, dodawanie ogłoszeń na Kupsurowce.pl jest bezpłatne. Jedynie usługa promowania ogłoszeń jest płatna, ale ta usługa jest nieobowiązkowa.

3. Jak dodać ogłoszenie?

Przejdź na zakładkę "Dodaj ogłoszenie +" i wypełnij formularz. Pełną instrukcje jak dodać ogłoszenie krok po kroku znajdziesz w zakładce na dole strony "Jak dodać ogłoszenie?"

4. Jak założyć konto?

Aby założyć konto kliknij zakładkę w prawym górnym rogu strony "Zarejestruj się(ZA DARMO)" i uzupełnij dane swojego konta.

5. Czym są promocje?

Promocje to najlepszy sposób na wyróżnienie ogłoszenia, a co za tym idzie poprawy jego efektywności(częstotliwości wyświetlania). 

Aby skuteczniej wypromować ogłoszenie wystarczy przy dodawaniu nowego ogłoszenia wybrać rodzaj promocji. Jeżeli ogłoszenie jest już dodane również można skorzystać z płatnych promocji. Aby opłacić usługę należy wybrać sposób zapłaty w kolejnym kroku.

6. Czy Kupsurowce.pl pobiera prowizję od sprzedaży?

Serwis Kupsurowce.pl nie pobiera żadnej prowizji od sprzedaży. Użytkownicy serwisu Kupsurowce.pl kontaktują się ze sobą bezpośrednio i między sobą ustalają szczegóły dotyczące transakcji.


7. Jak usunąć konto?

Usunąć konto można poprzez kontakt z administracja serwisu Kupsurowce.pl. Należy wysłać wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

8. Nie pamiętam hasła lub loginu aby się zalogować. Co należy zrobić?

Jeśli zapomniałeś swoje hasło lub login do logowania na stronie kliknij pod okienkiem logowania opcje: "Nie pamiętam hasła?" lub "Nie pamiętam nazwy?". Następnie w w nowym oknie zostaniesz poproszony o wpisanie swojego adresu e-mail(który podałeś podczas rejestracji). Na ten adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z kodem weryfikacyjnym jeśli zapomniałeś hasła lub wiadomość w z przypomnieniem nazwy użytkownika.

9. Jakie mamy formy płatności?

Serwis Kupsurowce.pl oferuje płatności poprzez Przelewy24. Przelewy24 to jeden z najpopularniejszych systemów, obsługujących płatności przez internet. Oferuje wiele różnych metod regulowania należności za zakupy: przelewy(BLIK) i przekazy bankowe. karty płatnicze – Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express.

10. Gdzie mogę złożyć reklamacje na wykupioną usługę w serwisie kupsurowce.pl?

Wszelkiego rodzaju reklamacje na wykupione usługi w serwisie Kupsurowce.pl należy zgłaszać pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

11. Gdzie mogę zgłosić problemy techniczne na stronie?

Wszelkiego rodzaju problemy techniczne na stronie można zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W ciągu 24 godzin postaramy się z Toba skontaktować aby rozwiązać dany problem.

12. Sugestie innych pytań.

Sugestie innych pytań można składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..